Informace o akcích jsou vždy na dveřích třídy. Prosíme čtěte!

ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST O NĚKTERÝCH PŘIPRAVOVANÝCH I ZREALIZOVANÝCH AKCÍCH.

SLOUPEC VPRAVO - POUZE VÝBĚR NĚKTERÝCH AKCÍ.

SLOUPEC VLEVO - po rozkliknutí daného měsíce se Vám zobrazí všechny akce,
                              které v něm proběhnou nebo proběhly.

Fotografování dětí ( společné foto, skupinky, jednoltivci atd. ) proběhlo ve čtvrtek  3.6.2021 od 10 : 00 hod.

Peníze za fotografie budeme vybírat, až budou hotové fotografie v mateřské škole.

Ve čtvrtek se naše mateřská škola proměnila v peklíčko :-)

Společně jsme si zazpívali pár písniček, zasoutěžili si a užiili si celé dopoledne.

Děti domů dostaly Mikulášskou nadílku.

FOTO z AKCE zde.

V úterý 1.6.2021 jsme s dětmi v mateřské škole oslavili  DEN DĚTÍ.

Připravena pro ně byla pohádková stezka se Sněhurkou a sedmi trpaslíky , plná her a soutěží s odměnou, v podobě medaile,diplomu a drobného dárečku.

Děti si soutěže užily a moc je to bavilo :-)

Dne 11.6.2021 od 10 : 00hod. se konal v MŠ konat zrakový screening. Vyšetření bylo zdarma.

Ve středu 23.6.2021 bude pro děti připravena akce s názvem,, Pirátská výprava“, při které se rozloučíme s našimi předškoláky.
Letos proběhne bohužel bez rodičů, ale i tak si ji patřičně užijeme!

Trička si nabarvíme v mateřské škole ( prosím o donesení bílého trička do MŠ v týdnu od 14.6.-18.6.2021 ).
Kdo z dětí bude chtít, může si 23.6.2021 donést šátek a další věci k pirátské masce. Děkujeme.

Během dopoledne měly děti´na zahradě mateřské školy připravená stanoviště, na kterých plnily různé úkoly. :

1. ÚKOL : Proč se slaví svátek sv. Martina ? Čím byl významný? Martin byl hodný nebo zlý ? ( Zopakování pověsti )

2. ÚKOL : Znáte nějakou písničku o sv. Martinovi? + 5 dřepů s výskokem

3. ÚKOL : Znáte nějakou básničku o sv. Martinovi? + skákání na jedné noze až k dašímu úkolu

4. ÚKOL : Děti, slyšely jste někdy pranostiku o sv. Martinovi? Co znamená slovo ,, pranostika´´? + skok snožmo k dalšímu úkolu

5. ÚKOL : Co znamená, že přijede Martin na bílém koni ? Jaké období končí, které začíná ? ( Rozdíl mezi obdobími, znaky zimy , opakování ročních období )

Na konci trasy je čekal schovaný poklad v podobě balíčků s dobrůtkami :-)

Už od rána jsme se zaposlouchali do vánočních koled. Atmosféru vánoc si přiblížili zdobením stromečku,povídáním o tradicích, a také na nás čekalo pečení cukroví.

Nakonec jsme si rozdali vánoční dárečky.

Naše mateřská škola se v tento den promění na kouzelné místo plné čarodějnic a čarodějů.

Prosím, aby v tento den přišly děti v maskách do MŠ - již od rána.  Děkuji