Co je u nás nového

Dne 3.2.2023 ( PÁTEK ) jsou na základních školách POLOLETNÍ PRÁZDNINY. MATEŘSKÁ ŠKOLA V TENTO DEN ZŮSTÁVÁ OTEVŘENA.

Pokud již nyní někdo víte, že Vaše dítě v tento den v MŠ NEBUDE, prosím NAHLASTE TO P.UČITELCE.

Do fotogalerie vloženy nové fotografie - Ekocentrum Paleta - Krmítka, Knihadýlko. Více ZDE.

V tomto období je pro zvěř náročnější si hledat potravu, proto bychom jim s dětmi alespoň trošku rádi pomohli.

Úkolem je : Doma usušte plátky jablíčka nebo hrušky a navlékněte je společně na přírodní provázek.
                   Řetěz doneste společně do mateřské školy nejdéle do 26.1.2023

Řetězy půjdeme s dětmi pověsit do místního lesa poslední týden v lednu.

ČEKÁ NÁS TÉMA : Zvířátka v zimě - budeme si povídat o tom, čím se živí a jak jim můžeme pomoci přečkat zimu.

• přivádějte své děti do mateřské školy ZDRAVÉ! V zájmu zachování zdraví ostatních dětí.
  • nedávejte dětem do MŠ cenné věci (prstýnky, řetízky, peníze, nezajištěné náušnice). Za jejich ztrátu NERUČÍME.

• Z DŮVODU BEZPEČNOSTI ( aby do mateřské školy nechodil nikdo cizí )

VŽDY, KDYŽ PŘICHÁZÍTE ČI ODCHÁZÍTE DO MŠ ZKONTROLUJTE, ZDA - LI JSOU VCHODOVÉ DVEŘE SKUTEČNĚ ZAVŘENÉ!

OBČAS SE DVEŘE NEZAVŘOU UPLNĚ A MY PAK NEMÁME KONTROLU NAD TÍM, KDO DO ŠKOLKY VCHÁZÍ!!

Do jídelny paní Brožkové lze zasílat pouze SMS na tel.č. : 773 551 250  v případě odhlašování obědů v I. den nemoci dítěte. Musíte to však stihnout do 6 :30 hod.

Dětem s povinnou školní docházkou a dětem s odkladem školní docházky nově jídelna umožňuje odhlášku oběda v den náhlého onemocnění,

ale pouze přímo u p. Hovorkové na tel. č. : 773 551 250, 466 654 500 a pouze v čase od 6.05 – 6.30 hod.

Zároveň v tomto čase umožní i zpětně přihlásit oběd dítěti po ukončení nemoci v den příchodu do MŠ.

Z provozních důvodů po této době již tato možnost nemůže být akceptována.

Pamatujte na časovou rezervu s ohledem na případnou obsazenost telefonní linky. Nenechávejte proto telefonní hovor na poslední chvíli.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete ZDE.