Co je u nás nového

Vážení rodiče, upozorňujeme, že se ve školce vyskytly NEŠTOVICE.

Vzhledem k tomu, že jde o infekční onemocnění, žádáme rodiče dětí, u kterých se budou projevovat počáteční příznaky
( červené pupínky s bílým vrškem - vznikající po celém těle, teplota), nechte si je prosím doma. Děkujeme.

Kdo z Vás bude chtít, může nosit do mateřské školy rodinné fotografie - od 20.9.2021 do konce září si budeme s dětmi povídat o rodině.

Prosím zákonné zástupce dětí o aktualizaci kontaktních údajů v mateřské škole následujícím způsobem :

Napište na papír následující údaje a odevzdejte ho p.učitelce ve třídě :

• vaše jméno
  • tel. kontakt na otce i matku dítěte
  • emailovou adresu ( kterou aktivně využíváte )

Děkuji za spolupráci

PROSÍM, KDO JEŠTĚ NEUHRADIL ŠKOLNÉ NA ZÁŘÍ 2021, ABY TAK UČINIL NEJDÉLE DO STŘEDY 15.9.2021.Děkuji

Na dveřích třídy bude od úterý 14.9.2021 vyvěšen dotazník k vyplnění - PLAVÁNÍ.

PROSÍM O JEHO VYPLNĚNÍ. Děkuji.

Do konce září 2021 vybíráme v hotovosti v mateřské škole tyto platby :

• KULTURNÍ FOND : 700,-Kč/dítě
  • KRABIČKY NA OBĚDY : 104,-Kč/dítě

Ve všech vnitřních prostorách mateřské školy jsou povinné ochranné prostředky dýchacích cest (nos + ústa), kterým je:

RESPIRÁTOR (např. FFP2/KN 95) nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem.

Děti v mateřské škole respirátor nosit nemusí.

PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ STANOVENÝCH PRAVIDEL! DĚKUJEME

Mgr. Lenka Hilbertová

• první čtvrtek v měsíci 11.00 – 12.00 hod.

• v jiné dny po předchozí domluvě

Prosíme vždy o předchozí domluvu.

• u paní učitelky ve třídě MŠ

• telefon škola: 466 650 783

Informace o zpracování osobních údajů naleznete ZDE.

Dětem s povinnou školní docházkou a dětem s odkladem školní docházky nově jídelna umožňuje odhlášku oběda v den náhlého onemocnění,

ale pouze přímo u p. Hovorkové na tel. č. : 773 551 250, 466 654 500 a pouze v čase od 6.05 – 6.30 hod.

Zároveň v tomto čase umožní i zpětně přihlásit oběd dítěti po ukončení nemoci v den příchodu do MŠ.

Z provozních důvodů po této době již tato možnost nemůže být akceptována.

Pamatujte na časovou rezervu s ohledem na případnou obsazenost telefonní linky. Nenechávejte proto telefonní hovor na poslední chvíli.

• přivádějte své děti do mateřské školy ZDRAVÉ! V zájmu zachování zdraví ostatních dětí.
  • nedávejte dětem do MŠ cenné věci (prstýnky, řetízky, peníze, nezajištěné náušnice). Za jejich ztrátu NERUČÍME.

• Z DŮVODU BEZPEČNOSTI ( aby do mateřské školy nechodil nikdo cizí )

VŽDY, KDYŽ PŘICHÁZÍTE ČI ODCHÁZÍTE DO MŠ ZKONTROLUJTE, ZDA - LI JSOU VCHODOVÉ DVEŘE SKUTEČNĚ ZAVŘENÉ!

OBČAS SE DVEŘE NEZAVŘOU UPLNĚ A MY PAK NEMÁME KONTROLU NAD TÍM, KDO DO ŠKOLKY VCHÁZÍ!!