Co je u nás nového

Ve fotogalerii/složka červen. Více ZDE.

informace ZDE / інформація ТУТ

Předpokládaný počet přijímaných / Орієнтовна кількість дітей: 0

Naleznete ZDE.

Prosím o vyplnění dotazníku ( NEJDÉLE DO STŘEDY 15.6.2022) na dveřích třídy ohledně docházky Vašeho dítěte o prázdninovém provozu,
tedy od 22.8.do 31.8.2022.

1. ŠKOLNÉ – srpen 2022, CELKOVÁ ČÁSTKA ČINÍ : 209,-Kč. I přesto, že Vaše dítě v srpnu v MŠ nebude, platí se poměrné školné. ( KROMĚ PŘEDŠ.DĚTÍ)

2. STRAVNÉ – srpen 2022. Stravné platí pouze ti, kteří do MŠ nastoupí v srpnu – DLE VYPLNĚNÉHO DOTAZNÍKU.

od 22.8.do 26.8.2022 : 210,-Kč

od 29.8.do 31.8.2022 : 126,-Kč

popřípadě   336,-Kč celkem

PROSÍM O ÚHRADU ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO NA MĚSÍC SRPEN  NEJPOZDĚJI DO ÚTERÝ 15.6.2022. VYBÍRÁME V HOTOVOSTI V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Vážení rodiče.

Prosíme o vyplnění dotazníku v šatně dětí, který bude sloužit jako podklad ke zkvalitňování prostředí a výchovné činnosti v naší mateřské škole a také díky němu získáme celkový pohled na MŠ ze strany rodičovské veřejnosti. Veškeré údaje, které nám v dotazníku poskytnete, budou zpracovány anonymně.

Děkujeme za spolupráci.

S maminkou nebo tatínkem doma společně vymysli básničku o své značce, kterou máš ve školce.
Popros maminku nebo tatínka, aby ji napsali na papír a ty k ní nakresli pěkný obrázek. Výkres doneste společně do mateřské školy.

Myslete prosím na to, že poslední platba stravného proběhne nyní v květnu na červen.

Poté si již zrušte trvalý příkaz na platbu stravného a obnovte jej k 15.8.2022. Děkujeme.

Vážení rodiče.

Od pondělí 2.5.2022 budeme s dětmi na školní zahradě již chodit na písek.

Prosím, abyste dětem dávali oblečení a boty, u kterých Vám nevadí, že budou špinavé od písku.

MYSLETE TAKÉ PROSÍM NA TO, ŽE BY UŽ DĚTI MĚLY DO MŠ NOSIT KŠILTOVKY ČI KLOUBOUČKY NA VEN - PŘÍŠTÍ TÝDEN ( OD 2.5.2022 ) HLÁSÍ PŘÍZNIVÉ POČASÍ, TAK ABY NEDOSTALY ÚŽEH.

ODPOLEDNE jsme již s dětmi začali chodit ven, proto prosím ( kdo ještě tak neučinil ), abyste nechávali dětem v šatně batůžky, popř. tašku na věci, které si odpoledne chtějí vzít domů.

Děkujeme za spolupráci.

Více informací ZDE.

Zkus doma s maminkou nebo tatínkem upéct svoji oblíbenou buchtu a recept společně doneste do mateřské školy. Vytvoříme si tzv. ,, Školkovou kuchařku,, a zkusíme si postupně vše upéct. :-)

Vážení rodiče.

V příloze ZDE.,si můžete prohlédnout nejen uzavření naší mateřské školy, ale i jednotlivých mateřských škol o hl.prázdninách ve školním roce 2021/2022.
Pokud budete mít zájem o přihlášení Vašeho dítěte do jiných mateřských škol v době, kdy bude naše mateřská škola uzavřena, vybírejte především ze spádových ( zelené označení ). Můžete vybírat i z nespádových, ale bude menší šance na přijetí Vašeho dítěte. Přijímací řízení do ostatních mateřských škol na hl.prázdniny, bude probíhat 19.4.2022. Přesný čas zápisu si zkontrolujte na jednotlivých webech mateřských škol.

Mgr. Lenka Hilbertová

• první čtvrtek v měsíci 11.00 – 12.00 hod.

• v jiné dny po předchozí domluvě

Prosíme vždy o předchozí domluvu.

• u paní učitelky ve třídě MŠ

• telefon škola: 466 650 783