Co je u nás nového

NALEZNETE  ZDE.

Přidány nové fotografie do fotogalerie - DEN DĚTÍ .

Vážení rodiče. Prosím o vyplnění dotazníku, který bude sloužit jako podklad ke zkvalitňování prostředí a výchovné činnosti v naší mateřské škole a také díky němu získáme celkový pohled na MŠ ze strany rodičovské veřejnosti.

Veškeré údaje, které nám v dotazníku poskytnete, budou zpracovány anonymně.

Děkujeme za spolupráci.

1. ŠKOLNÉ : Jelikož bude MŠ otevřena:1.,2.7.+30.,31.8.2021, vybíráme zároveň i ŠKOLNÉ na prázdniny.

Školné platí všichni (kromě předšk.dětí.) I přesto, že Vaše dítě v tyto dny v MŠ nebude, platí se poměrné školné.

PROSÍM O ÚHRADU ŠKOLNÉHO ZA MĚSÍC ČERVEN + ČERVENEC +SRPEN NEJPOZDĚJI  DO ÚTERÝ 15.6.2021.

CELKOVÁ ČÁSTKA ČINÍ : 592,-Kč

500,- Kč(červen)+46,-Kč (červenec)+46,-Kč (srpen)

2. STRAVNÉ :

Vybíráme zároveň i STRAVNÉ na prázdniny. Stravné platí ti,kteří do MŠ nastoupí v červenci a srpnu.

PROSÍM O ÚHRADU STRAVNÉHO ZA MĚSÍC -  ČERVENEC: 84,-Kč

- SRPEN  : 84,-Kč NEJPOZDĚJI  DO ÚTERÝ 15.6.2021.

POSLEDNÍ PLATBA STRAVNÉHO TRVALÝMI PŘÍKAZY JIŽ PROBĚHLA 15.5.2021.

VŠICHNI SI PROSÍM ZRUŠTE TRVALÉ PŘÍKAZY NA STRAVOVÁNÍ A OBNOVTE JE AŽ OD 15.8.2021.

DĚKUJI

,,Pomůžeme všichni společně kytičkám, aby byly znovu barevné? Déšť jim smyl všechny barvy z okvětních lístků,,

Více informací o projektu naleznete na odkazu ZDE nebo na nástěnce v šatně dětí

S účinností od 25.2.2021 do odvolání se VŠEM OSOBÁM ( kromě dětí ) ve všech vnitřních prostorách
mateřské školy ZAKAZUJE POHYB a POBYT bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je:

RESPIRÁTOR (např. FFP2/KN 95) nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky
(pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem

!!JAKO OCHRANA ÚST A NOSU SE JIŽ NEPOVAŽUJE : LÁTKOVÁ ROUŠKA,ŠÁTEK, LÁTKOVÉ NÁKRČNÍKY ANI LÍMEC OD BUNDY ČI MIKINY!!

PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ STANOVENÝCH PRAVIDEL! DĚKUJEME

Naleznete ZDE.

V rozpisu najdete i uzavření naší mateřské školy.NA PRÁZDNINOVÝ PROVOZ, ( 1.7. a 2.7.2021 + 30.8. a 31.8.2021)

POČÍTÁME SE VŠEMI DĚTMI. POKUD VÍTE, ŽE V TYTO DNY VAŠE DÍTĚ V MŠ NEBUDE, NAHLASTE TUTO INFORMACI P. UČITELCE. DĚKUJI

Mgr. Lenka Hilbertová

• první čtvrtek v měsíci 11.00 – 12.00 hod.

• v jiné dny po předchozí domluvě

Prosíme vždy o předchozí domluvu.

• u paní učitelky ve třídě MŠ

• telefon škola: 466 650 783

Informace o zpracování osobních údajů naleznete ZDE.

Dětem s povinnou školní docházkou a dětem s odkladem školní docházky nově jídelna umožňuje odhlášku oběda v den náhlého onemocnění,

ale pouze přímo u p. Hovorkové na tel. č. : 773 551 250, 466 654 500 a pouze v čase od 6.05 – 6.30 hod.

Zároveň v tomto čase umožní i zpětně přihlásit oběd dítěti po ukončení nemoci v den příchodu do MŠ.

Z provozních důvodů po této době již tato možnost nemůže být akceptována.

Pamatujte na časovou rezervu s ohledem na případnou obsazenost telefonní linky. Nenechávejte proto telefonní hovor na poslední chvíli.

• přivádějte své děti do mateřské školy ZDRAVÉ! V zájmu zachování zdraví ostatních dětí.
  • nedávejte dětem do MŠ cenné věci (prstýnky, řetízky, peníze, nezajištěné náušnice). Za jejich ztrátu NERUČÍME.

• Z DŮVODU BEZPEČNOSTI ( aby do mateřské školy nechodil nikdo cizí )

VŽDY, KDYŽ PŘICHÁZÍTE ČI ODCHÁZÍTE DO MŠ ZKONTROLUJTE, ZDA - LI JSOU VCHODOVÉ DVEŘE SKUTEČNĚ ZAVŘENÉ!

OBČAS SE DVEŘE NEZAVŘOU UPLNĚ A MY PAK NEMÁME KONTROLU NAD TÍM, KDO DO ŠKOLKY VCHÁZÍ!!