Duben 2022

Den otevřených dveří pro rodiče s jejich dětmi, které by rády navštěvovaly naší mateřskou školu od září 2022 probíhal od 8 : 00hod. do 11: 30 hod. a od 14 : 30 hod do 16 : 00 hod.

Kulíšek je štěně ovčácké fenky a nejde mu plynule štěkat. Při štěkání zadrhává, ovečky ho neposlouchají a smějí se mu. Co by mu pomohlo, aby se necítilo tak jiné?

Pohádka byla zaměřená na vývojovou neplynulost v řeči. Napověděla nám, jaké dodržovat zásady v komunikaci a přístupu, abychom zbytečně nepodpořili možnost vzniku počáteční koktavosti.

Akce proběhla v MŠ a byla hrazena ze školného.

Program zaměřený na ekologickou výchovu. Děti se dozvěděly a naučily, jak předcházet vzniku odpadu, jak s odpadem nakládat (recyklovat i hrát) doma i v mateřské škole.

Akce byla hrazena z kulturního fondu.

Fotky Vám budou zaslány na Váš email.

Veškeré informace k plavání naleznete v dokumentu ZDE.

Zraková prevence dětí proběhne v mateřské škole zcela zdarma. V případě zájmu o zrakové vyšetření pro Vaše dítě, vyplňte formulář ,, Souhlas se zrakovým screeningem,, který je umístěný na dveřích třídy. V den vyšetření nezapomeňte Vašim dětem přinést do mateřské školy zdravotní průkaz.

Více informací naleznete ZDE.

Naše mateřská škola se v tento den promění na kouzelné místo plné čarodějnic a čarodějů.

Prosím, aby v tento den přišly děti v maskách do MŠ - již od rána.  Děkuji