Listopad 2023

Obsah akce : S dětmi jsme v rámci oslav sv. Martina jeli na výlet do Apolenky, kde si děti prohlédly zvířátka,
                      a také měly možnost se projet na koni.

Akce byla hrazena z kulturního fondu.

Obsah akce :

Během dopoledne jsme s dětmi společně zjistili, že i letos sv. Martin na zahradě schoval poklad…….

Cesta k pokladu ovšem nebyla tak jednoduchá, jak se na první pohled mohla zdát ……

Obsah akce :

Spolu s malým ztraceným lišákem jsme se vydali hledat liščí rodinku. Poprosil ostatní lesní zvířátka, aby mu pomohla a při pátrání
se o nich a jejich životě dozvěděl spoustu zajímavých a užitečných věcí.

Činnosti a metody: pozorování, hraní rolí, hledání pobytových znamení,

Akce proběhla v MŠ a byla hrazena z kulturního fondu.

Obsah akce :

Divadlo bylo motivované vánočním tématem. Děti měly možnost hádat a radit maňáskům, a také si zazpívat veselé, vánoční koledy spolu s oblíbenými dětskými hrdiny.
Akce proběhla v MŠ a byla hrazena z kulturního fondu.

Obsah akce:

P.uč. Kája se s předškolními dětmi a dětmi s odkladem školní docházky zajela podívat do základní školy Spořilov.
S dětmi ,,omrkli,, jak škola vypadá, co se v ní vše děje. Také zavítali do I.třídy a potkali se s našimi kamarády ze školky, kteří si ke svému studiu vybraly právě základní školu Spořilov.